Basiková se hroutila kvůli těhotenství dvou kolegyň. I třetí rostou prsa a a bříško

26. července 2011 v 16:26 | Hanka |  Radka
Zpěvačka Bára Basiková (48) si Super.cz posteskla, že dvě ze tří jejích alternací v muzikálech otěhotněly. "Když jsem se vrátila z dovolené, zjistila jsem, že je těhotná Lucia Šoralová, se kterou alternuji v Johance z Arku, i Radka Fišarová, s níž jsme se měly střídat v Lucretii Borgii," svěřila Basiková. "Ještě chybí, aby miminko čekala Dasha, se kterou hrajeme Máří Magdalénu v Jesus Christ Superstar," dodala.


Jak je to ale s Dashou, která žije už roky s hudebníkem Martinem Kumžákem doopravdy? Tvrdí sice, že má na miminko času dost, ale už začala trénovat tím, že si s partnerem pořídili štěňátko. A na svém posledním vystoupení, kdy zpívala o víkendu na pražském Staroměstském náměstí na koncertu Pocta jazzu, měla hodně podezřelý střih šatů.
Róba v princesovém stylu zdůrazňovala ňadra. Ty jako by zpěvačce, která bujnými vnadami neoplývala, poporostla. Pod prsy byly šaty rozvolněné a dávaly tak prostor bříšku, které bylo také výraznější.
Pro Basikovou je útěchou aspoň to, že se hledá nová interpretka Lucretie Borgie. "Pokud vím, bude na tuhle roli nový konkurz," řekla Super.cz Radka Fišarová. "A u nás v Johance aspoň dostane prostor Radka Špátová, která titulní roli také nastudovala," doplnil mluvčí divadla Kalich, kde uvádí tento muzikál, Jaroslav Panenka. ■


Dasha měla podezřelý střih šatů.

Dasha měla podezřelý střih šatů. ■
Foto: hermina.cz

Dasha před vystoupením na Staroměstském náměstí.
Dasha před vystoupením na Staroměstském náměstí. ■
Foto: hermina.cz

Radka je ve čtvrtém měsíci těhotenství.
Radka je ve čtvrtém měsíci těhotenství. ■
Michaela Feuereislová

Těhotná Lucia Šoralová a otec jejího budoucího potomka Ondřej Soukup.
Těhotná Lucia Šoralová a otec jejího budoucího potomka Ondřej Soukup. ■
Michaela Feuereislová

Bára Basiková je na roztrhání.
Bára Basiková je na roztrhání. ■
Michaela Feuereislová
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama